Засідання школи молодого педагога

Засідання школи молодого педагога

 Тема

"Застосування сучасних освітніх та ІК-технологій на уроках молодих педагогів"


23 квітня  відбулося чергове засідання Школи молодого педагога за темою "Застосування сучасних освітніх та ІК-технологій на уроках молодих педагогів". На засіданні розглянули актуальні питання, а саме:
1.Використанні ІКТ та інтернет-технологій на уроках виробничого навчання.
2.Блог, як засіб організації освітнього процесу.
3. Використання сервісу  Сlassroom для організації освітнього процесу.

 

Тема"Контроль результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів"


27 березня члени Школи молодого педагога прийняли участь в онлайн засіданні на тему 
"Контроль результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів ". На засіданні розгядалися питання інноваційних методів та прийомів викладу нового матеріалу та вибір раціонального методу оцінювання навчальних досягнень учнів в новому форматі організації освітнього процесу.

Тема "Сучасний урок – творчість учителя й учня"
26 грудня 2019 року на черговому засіданні ШМП на тему "Сучасний урок – творчість учителя й учня" були розглянути форми і методи навчання учнів.Тема "Як підготувати сучасний урок"
28 листопада 2019 року відбулося засідання Школи молодого педагога на тему "Як підготувати сучасний урок".
Спільна презентація

Тема "Як зробити урок ефективним"
24 жовтня 2019 року на черговому засіданні Школи молодого педагога було розглянуто типи уроків теоретичного та виробничого навчання. Керівник методичного об`єднання зазаначила основні етапи уроку та їх зміст. На пракичній частині було запропоновано розробити структуру урока зазначеного типу.Тема " Перші кроки до вершин педагогічної майстерності"
26 вересня 2019 року молоді педагогічні працівники  знайомилися з колективом Школи молодого педагога. Керівник Школи разом із старшим майстром, Сосновською О.В.,  та заступником з НР, Косенок Н.В. познайомили членів Школи молодого педагога з:
  •  системою роботи у навчальному закладі 
  •  правилами внутрішнього розпорядку 
  •  нормативно-правовою базою освітнього процесу
  •  з пегагогами-наставниками.
Також було запропановано пройти анкетування для педагогічних працівників, які тільки-но почали свою трудову діяльність.Тема "Роль майстра у навчально-виховному процесі"
20 березня 2019 року було проведено чергове засідання Школи молодого майстра за темою:  "Роль майстра у навчально-виховному процесі". Розглядалися питання про особистість майстра як чинника навчання та виховання учнів, нові ролі майстра в сучасній освіті та вимоги, що вимагають сучасні державні освітні стандарти.  Молодий майстер виробничого навчання Тельчарова Т.А. підготувала доповідь з презентацією:   "Імідж педагога".


Засідання школи молодого майстра.

Тема "Азбука уроку"

  12 грудня відбулося засідання ШММ. На засіданні розглянули основну документацію майстра виробничого навчання. Познайомилися з типами уроків виробничого навчання та перевірили знання етапів уроку виробничого навчання.

 

Засідання школи молодого майстра

10.10.2018 року відбулося засідання Школи молодого майстра. На заняттях школи розглядаються актуальні питання з педагогіки, психології, методики викладання загальноосвітніх та спецдисциплін, методики організації уроків виробничого навчання, застосування різних освітніх технологій навчання на різних етапах уроку, використання нетрадиційних форм навчання.


Немає коментарів:

Дописати коментар